VISTA 64bit w laptopie - jaki modem ??? pomocy

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
miniak
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2008-09-11, 08:54
Lokalizacja: Bielsko-Bia?a

VISTA 64bit w laptopie - jaki modem ??? pomocy

Post autor: miniak »

Witam na początku wszystkich użytkowników i serdecznie pozdrawiam, jestem tutaj nowy.
Mam problem z internetem bezprzewodowym (laptop TOSCHIBA SATELLITE A305),
komputer sprowadzony z USA.
Poczytałem już troszkę tutaj na forum i zakupiłem modem HUAWEI E220 z sieci ERA (BLUECONNECT) i z niemałymi problemami udało się to nawet uruchomić i o dziwo chodziło wszystko pięknie - trzy dni i koniec. Podczas uruchamiania aplikacji zostaje wyświetlony komunikat, że urządzenie jest nieosiągalne lub nie istnieje i koniec.Próbowałem też na swoim stacjonarnym, tam mam "normalną" VISTE i tak jak na początku chodziło rewelacja tak teraz i tutaj nic. Może to wina modemu, nie wiem ale byłem z tym w serwisie ERY i zastępczego modemu na chwilę obecną nie mają a serwis sprawdzi modem do dwóch tygodni- usłyszałem. Zastanawiam się teraz nad zwrotem całego pakietu do ery, bo mam jeszcze taką możliwość - promocja "PRZEKONAJ SIĘ ŻE WARTO" i z waszą pomocą chciałbym wybrać coś co po prostu będzie działać na laptopie z VISTĄ 64-bit.
MOŻE KTOŚ TEŻ MA LAPTOPA ZE STANÓW Z TAKĄ VISTĄ I ZNALAZŁ JAKIEŚ ROZWIĄZANIE NA INTERNET BEZPRZEWODOWY ? - proszę o pomoc
Ostatnio zmieniony 2008-09-11, 10:09 przez miniak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: VISTA 64bit w laptopie - jaki modem ??? pomocy

Post autor: Jaco »

Na tym forum nie piszemy wytłuszczonym drukiem i dużymi literami.

Zapraszam do zapoznania się z Regulaminem i Netykieta naszego forum .
Ostatnio zmieniony 2009-02-11, 09:34 przez Jaco, łącznie zmieniany 1 raz.
miniak
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2008-09-11, 08:54
Lokalizacja: Bielsko-Bia?a

Re: VISTA 64bit w laptopie - jaki modem ??? pomocy

Post autor: miniak »

Przepraszam, skupiłem się na swoim problemie z "kompem" i nie zwróciłem na to uwagi.
Będę o tym pamiętał w przyszłości - pozdrawiam :roll:
akisio
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2008-09-11, 11:06
Lokalizacja: okolice P?ocka

Re: VISTA 64bit w laptopie - jaki modem ??? pomocy

Post autor: akisio »

Witam, również miałem ten sam problem, ale metodą prób i błędów od tygodnia jestem zadowolonym użytkownikiem iPlusa na modemie Huawei e800. Problem był jedynie w znalezieniu sterowników do tego modemu, ale dzięki forum znalazłem i śmiga znakomicie pod Vistą Ultimate 64. Również brałem modem na próbę, ale z powodu zasięgu - Plus jako jedyny ma u mnie stabilny zasięg.
Pozdrawiam. :ok:
ODPOWIEDZ