ICON 225 nie wykrywa mi dysku instalacyjnego Orange BE

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
pit-66
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2008-09-23, 23:25
Lokalizacja: google

ICON 225 nie wykrywa mi dysku instalacyjnego Orange BE

Post autor: pit-66 »

Witam mam problem z modem ICON 225.Zainstalowałem modem z BE wszystko było oki.Ale program BE strasznie zamulał kompa wiec go usunelem i zainstalowałem GlobeTrotterConnect i było oki.Tyle ze pokazuje mi ze łączy się za pomocą wi fi a nie normalnie i na tym programie zrywa mi HSDPA.Wiec chciałem od nowa zainstalować BE ale niestety nie pokazuje juz mi dysku z instalatorem z modemu.Nawet odinstalowałem sterowniki usunelem z dodaj usuń z rejestru wpisy France Telekom i pliki z Program Files i nic.Dalej go nie pokazuje.Co mam zrobić pomóżcie !!!
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: ICON 225 nie wykrywa mi dysku instalacyjnego Orange BE

Post autor: krystianb »

GlobeTrotterConnect jest o wiele stabilniejszą aplikacją od tego $##$@# co orangutan daje, jesli na tym zrywa, to tymbardziej bedzie zrywał na orange. Z racje tego ze Twoj modem jest w trybie NDIS to proponuje zainstalowac aplet optiona, wala sie gdzieś w wątku o globetroterach (przyklejony), a o zamulaczu orange zapomnieć.

Aha jakbyś sie bardzo uparł, to najnowsza instalka orange jest na ich stronie, nalatwiej znaleźć na buisneseverywere.pl czy jakoś tak.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: ICON 225 nie wykrywa mi dysku instalacyjnego Orange BE

Post autor: bob »

krystianb pisze:aplet optiona, wala sie gdzieś w wątku o globetroterach (przyklejony)
Dziękuję Ci bardzo. :)
Jest jeszcze sposób taki:
http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p=61805#61805

[ Dodano: 2008-09-24, 09:06 ]
O aplecie tu:
http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p=68974#68974

[ Dodano: 2008-09-24, 09:08 ]
Można też zwykłego dial-up`a zrobić tylko wtedy trzeba ręcznie doinstalować modem dla tej karty ale to mija się z celem.
pit-66
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2008-09-23, 23:25
Lokalizacja: google

Re: ICON 225 nie wykrywa mi dysku instalacyjnego Orange BE

Post autor: pit-66 »

Dziala juz oki dzieki wielkie ale chcialbym czasem ten modem gdzies indziej podlaczyc i jak n arazie sprawdzalem na 3 kompach na zadnym nie ma autostartu ICONA ze sterownikami.Wiec co mam zrobic w takiej sytuacji???
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez pit-66, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: ICON 225 nie wykrywa mi dysku instalacyjnego Orange BE

Post autor: bob »

Nie ma autostartu bo zdaje się, że Orange wycina tą dogodność czy też niedogodność. Możesz nosić sterowniki na jakieś pamięci usb (stery w przyklejonych tematach) lub poszukać tematu o przeflashowaniu modemu na taki, który będzie startował ze sterami. Flashowania jednak nie polecam ze względu na możliwość popsucia sprzętu.
ODPOWIEDZ