Problem z modemem icon 225

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Ernest_
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2009-01-08, 15:48
Lokalizacja: Czestochowa

Problem z modemem icon 225

Post autor: Ernest_ »

Witam,
Zakupiłem modem iCON 225 w ofercie blueconnect. Próbowałem zgodnie z instrukcją zainstalować urzędzenia, poprzez podłączenie go i instalcją automatyczną, jednakże istalcja przebiega pomyślanie, ale w prgranie Globe Trotter Connect pokazuje mi się komunikat rejsestracja i niestety nie może mnie zarejestrowac do sieci, czy ktoś wie co mogę zrobić?

[ Dodano: 2009-01-08, 17:32 ]
Zapomniałem dodać, że korzystam z Visty
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Problem z modemem icon 225

Post autor: YaHooo »

Ernest_ zamiast bawić się z menagerami spróbuj się połączyć bez ich użycia. Wypróbuj sposób albo sposó2 z naszego <a href="http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p=38343#38343" target="_blank">»FAQ«</a> a konkretnie tego tematu > Konfiguracja połączenia NDIS <
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
Awatar użytkownika
ztomasz
Stały użytkownik forum
Posty: 62
Rejestracja: 2008-04-28, 13:25
Lokalizacja: Mosina

Re: Problem z modemem icon 225

Post autor: ztomasz »

Ja tez korzystam z tego samego modemu. Z tego co opisujesz to jestes prawdopobnie poza zasiegiem i dlatego cie nie laczy. Proponowalbym przelaczyc sie na edge i sprawdzic czy dochodzi do polaczenia. Poza tym mozliwe, ze masz blednie zainstalowane sterowniki i pokazuje ci komunikat program "no device" czy cos w tym stylu.
ODPOWIEDZ