E169 nie lubi visty?

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
secam
Stały użytkownik forum
Posty: 61
Rejestracja: 2006-06-23, 18:01
Lokalizacja: Katowice

E169 nie lubi visty?

Post autor: secam »

Witam!
Mam taki dziwaczny problem, modem E169 prosto z salonu, dwie visty (32bit) widzą tylko dashboard z oprogramowaniem iPlus,
które instaluje się bez problemu. Niestety po przeładowaniu system ciągle nie widzi modemu i karty SD.
Pod Ubuntu wszystko hula bez problemów. Jak "nauczyć" modem żeby pod vistą też był widoczny?
secam
grzegorz0plonka
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 196
Rejestracja: 2009-01-28, 11:53
Lokalizacja: Murzasichle

Re: E169 nie lubi visty?

Post autor: grzegorz0plonka »

Witaj.

Trzeba było pobrać sterownik dla win visty.
Ostatnio zmieniony 2009-07-23, 22:13 przez grzegorz0plonka, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem osobą słabosłyszacy i mam poważnie problemy gramatycznie pisaniu.
Proszę o zrozumiałość i nie zwracacie uwagi o termistora google. Musicie dawac sprawy, ze nie ma takiego człowieka ktorego idealnie pisał po polsku.
secam
Stały użytkownik forum
Posty: 61
Rejestracja: 2006-06-23, 18:01
Lokalizacja: Katowice

Re: E169 nie lubi visty?

Post autor: secam »

Hej!
U mnie jak napisałem problem był "dziwaczny", to była vista 32bit, iPlus powinien mieć właściwe sterowniki.
Nie spojrzałem do managera urządzeń, a tam tzw. "urządzenie kompozytowe" miało "żółty trójkąt",
po naprawie wszytko ruszyło zgodnie z instrukcją.
secam
Maciek Radecki
Początkujący użytkownik forum
Posty: 7
Rejestracja: 2009-04-18, 12:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: E169 nie lubi visty? oj nie lubi...

Post autor: Maciek Radecki »

secam pisze:Witam!
Mam taki dziwaczny problem, modem E169 prosto z salonu, dwie visty (32bit) widzą tylko dashboard z oprogramowaniem iPlus,
które instaluje się bez problemu. Niestety po przeładowaniu system ciągle nie widzi modemu i karty SD.
Pod Ubuntu wszystko hula bez problemów. Jak "nauczyć" modem żeby pod vistą też był widoczny?
Mam nowy komp z vistą 32bit, i nie mogę uruchomić playa z E169, w czym problem, skąd pobrać sterowniki? Na nowym kompie nie mogę uruchomić sterowników, system ma SP1, więc wszystko powinno być OK, ale nie jest. Może trzeba uaktualnić oprogramowanie e169?
ODPOWIEDZ