icon 210 simlock i mobile partner

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
ted35
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2009-04-29, 07:44
Lokalizacja: szczecin

icon 210 simlock i mobile partner

Post autor: ted35 »

Witam wszystkich mam mały problem: zakupiłem modem gsm icon 210 w sieci o2 niemieckiej i tu moje pytanie może ktoś ma alternatywny programik do tych modeli ja posiadam mobile partner ale w wersji niemieckiej i jakoś mi on nie leży , i drugie pytanko jaka możliwość obejścia simlocka? dziękuje za pomoc
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: icon 210 simlock i mobile partner

Post autor: YaHooo »

ted35 pisze:tu moje pytanie może ktoś ma alternatywny programik do tych modeli
Spróbuj programu naszego forumowego kolegi <a href="http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=9557" target="_blank">»Top NetInfo«</a>
ted35 pisze:jaka możliwość obejścia simlocka?
Najlepiej go ściągnąć w jakimś serwisie typu Kulankendi albo można spróbować zastosować jakiś adapter TurboSIM. Jednak nie musi on zadziałać.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
ted35
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2009-04-29, 07:44
Lokalizacja: szczecin

Re: icon 210 simlock i mobile partner

Post autor: ted35 »

Wielkie dzięki za programik niestety nie mam jak na razie sprawdzić. Co do simlocka podobnie dumałem, ale na wejściu karty sim strasznie mało miejsca. No ale zawsze jakaś myśl.
Ostatnio zmieniony 2009-04-29, 16:10 przez ted35, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: icon 210 simlock i mobile partner

Post autor: YaHooo »

ted35 pisze:na wejściu karty sim strasznie mało miejsca.
Dlatego lepiej wydać nieco pieniędzy i mieć rozwiązanie które będzie działać na 100% a przez Kulankendi simlock się zdejmuje zdalnie. Trzeba pobrać tylko mały program kliencki.

A i jesteś pewny, że modem posiada simlocka?
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
ODPOWIEDZ