[NEWS] Promocja w Play: starter z modemem za 109 zł

Nowości... więcej na https://www.opp.today/pl/

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
zimplusowany
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 225
Rejestracja: 2009-03-25, 19:40
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

[NEWS] Promocja w Play: starter z modemem za 109 zł

Post autor: zimplusowany »

media2.pl pisze:Tani Play Online na kartę z modemem w Grupon.pl

Komórkowa sieć Play rozpoczyna promocyjną sprzedaż swoich usług za pośrednictwem popularnego serwisu zakupów grupowych - Groupon. Pierwsza oferta to zestaw Play Online na kartę z modemem o ponad 100 zł taniej.

W dniach od 14 do 16 czerwca 2011 roku na stronie www.groupon.pl, klienci będą mogli zakupić kupon na Zestaw Play Online na Kartę z modemem, w promocyjnej cenie 109 zł zamiast 219 zł.

W skład zestawu wchodzi: Starter Play Online na Kartę o wartości 19 zł z 1 GB na start oraz nowoczesny modem USB Huawei E173U-2.

Na starterze klient otrzymuje 1 GB do wykorzystania przez 2 tygodnie. W zależności od potrzeb, za doładowanie kwotą 30 zł klient otrzyma 2 GB na 4 tygodnie, za doładowanie kwotą 50 zł - 4 GB na 8 tygodni. Prędkość transferu do 1 Mbit/s.

Specjalna oferta: starter Play Onilne na Kartę 1GB i modem USB za 109 zł, jest dostępna tylko na Groupon.pl w dniach 14-16.06 2011 r. Kupon jest ważny miesiąc od 18.06.2011 r. (do 18.07.2011 r.). W tym czasie klient może złożyć zamówienie w sklepie internetowym Play.
Źródło: Media2.pl
Awatar użytkownika
compile
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 271
Rejestracja: 2007-09-19, 11:47
Lokalizacja: Poznań

Re: [NEWS] Promocja w Play: starter z modemem za 109 zł

Post autor: compile »

Wysyłka 14zł, więc wychodzi 5zł taniej;]
Awatar użytkownika
bluecrush
Stały użytkownik forum
Posty: 127
Rejestracja: 2006-04-25, 06:15
Lokalizacja: /dev/null

Re: [NEWS] Promocja w Play: starter z modemem za 109 zł

Post autor: bluecrush »

Kupował to ktoś może (ja się skusiłem, bo i tak miałem w planach wymianę trzy letniego modemu który się rozlatywał) no i od niby wczoraj można było zamawiać modemy.. dzisiaj wchodze, chce zamówić i klops:
Wystąpiły następujące błędy:
* Problem z rezerwacją produktu. Proszę spróbować póżniej.

:zdziwko: brawa play - profesjonalne podejście do akcji ..... :dobani:

:dobani:

Edit: 20.06 - poszło w końcu zamówić :gwiazdki:
ODPOWIEDZ