huawei e586

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
nekosiak
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2013-06-10, 18:25
Lokalizacja: Zaręba

huawei e586

Post autor: nekosiak »

Witam...
Mam modem huawei e586 i chce się zalogować na profil
próbowałam wszelkich sposobów... modem wcześniej należał do mego wujka, on się tam nie logował. wpisywałam hasło podane w umowie ' 12345 ' wpisywałam hasło ' admin ' oraz podane po wewnętrznej stronie obudowy. jednak nic nie działa, a z Play przyszło mi na niego więcej niż 9 wiadomości w ciągu krótkiego czasu...
może ktoś w tym pomóc?
bardzo zależy mi na szybkiej odpowiedzi :cry: :(
wibi
Stały użytkownik forum
Posty: 96
Rejestracja: 2009-01-07, 01:27
Lokalizacja: Ślask,Będzin

Re: huawei e586

Post autor: wibi »

To jest ROUTER i pewnie chcesz zalogować się przez WiFi ale to błąd.Hasło podane w umowie lub wypisane na obudowie są hasłami dostępu do ustawień Managera Połączeń a hasło (i login zapewne) dostępu do WiFi "wujek" ustawił sobie indywidualnie. Musisz podłączyć się przez USB z kompem,zainstalować sterowniki chociaż powinno to nastąpić automatycznie po podłączeniu i wejść do ustawień Managera (chyba 192.168.1.1?) ale szukaj w instrukcji jaki jest adres.Gdy otworzy się Manager poustawiasz wszystko jak chcesz od nazwy sieci po hasło dostępu WiFi
Awatar użytkownika
nekosiak
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2013-06-10, 18:25
Lokalizacja: Zaręba

Re: huawei e586

Post autor: nekosiak »

podłączyłam do komputera zainstalowało mi wszystkie sterowniki automatycznie i dalej mam to samo, że cokolwiek próbuje wpisać to wychodzi złe hasło.
wibi
Stały użytkownik forum
Posty: 96
Rejestracja: 2009-01-07, 01:27
Lokalizacja: Ślask,Będzin

Re: huawei e586

Post autor: wibi »

Odłącz inne połączenia z internetem,hasło do wejścia w Manager połączeń zazwyczaj jest standardowe (nie wiem jak w Huaweiu?) i brzmi "admin" lub "Admin" i tego się nie zmienia. Następnie "login" i już. Aha,wchodzi się przez przeglądarkę internetową na adres 192.168.1.1 oczywiście gdy modem jest podłączony przez USB z kompem. Ale to wszystko jest opisane w instrukcji.
Awatar użytkownika
valdens
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 485
Rejestracja: 2009-04-01, 10:40
Lokalizacja: Sheffield

Re: huawei e586

Post autor: valdens »

Zrób reset (igłą w dziurkę), a wtedy hasło znów będzie admin.
ODPOWIEDZ