ZTE MF821 - Błąd 619

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
SemonyDex
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2011-02-25, 18:04
Lokalizacja: Daleka

ZTE MF821 - Błąd 619

Post autor: SemonyDex »

Witam serdecznie.
Kilka dni temu zakupiłem internet Plus LTE z modemem ZTE MF821. Od samego początku miałem problemy z nim (manager nie czyta modemu.) w końcu zadzwoniłem do nich, podali mi jakiś numer. Zadzwoniłem i tu, informatyk mówił mi co mam robić i po 20 minutach utworzyliśmy połączenie dial-up i udało się w końcu się podłączyłem (Było to wczoraj...). Dzisiaj włączam laptopa, próbuje się podłączyć przez dial-up i wyskakuje mi coś takiego
Błąd 619: Nie można ustanowić połączenie ze zdalnym komputerem (...). Przeszukałem już chyba całe google i nie mogę nic zaradzić temu :( Czy mógłby mi ktoś pomóc? Jak to naprawić?
Liczę na szybką pomoc bo w mojej pracy internet jest mi bardzo potrzebny.

Dodam że mam Xp (Service Pack 3).
Powtórzę: Modem ZTE MF821

Tylko prosiłbym o pisanie w dość zrozumiały dla mnie sposób bo jestem prawie zielony w tym :)

Z góry dzięki.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: ZTE MF821 - Błąd 619

Post autor: YaHooo »

SemonyDex pisze:Czy mógłby mi ktoś pomóc? Jak to naprawić?
Taki błąd może wskazywać np na problem z siecią. Więcej przyczyn masz tu http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p=54499#54499 Spróbuj od nowa zrobić połączenie <a href="http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=7211" target="_blank">»Dial-up«</a>
SemonyDex pisze: Tylko prosiłbym o pisanie w dość zrozumiały dla mnie sposób bo jestem prawie zielony w tym :)
Raczej prościej niż w wyżej wymienionym poradniku nie da się :)
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
ODPOWIEDZ