ZTE mf60 z tmobile nie działa z kartą polsatu

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
sewer29
Użytkownik forum
Posty: 48
Rejestracja: 2009-01-28, 19:59
Lokalizacja: lodz

ZTE mf60 z tmobile nie działa z kartą polsatu

Post autor: sewer29 »

Posiadam modem ZTE mf60 z t-mobile,jak wkładam karte cyfrowego polsatu na lcd mam komunikat rozłączony,jak wkładam karte orange mam komunikat połaczono i normalnie korzystam z internetu,co należy zrobic żeby działał w nim polsat?
Awatar użytkownika
Pijo
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 677
Rejestracja: 2009-07-06, 12:16
Lokalizacja: Podlasie/Mazowsze

Re: ZTE mf60 z tmobile nie działa z kartą polsatu

Post autor: Pijo »

Zmienić apn na internet.cp lub multi.internet.
sewer29
Użytkownik forum
Posty: 48
Rejestracja: 2009-01-28, 19:59
Lokalizacja: lodz

Re: ZTE mf60 z tmobile nie działa z kartą polsatu

Post autor: sewer29 »

ale apn profilu tmobile czy nowy profil ,bo jak nowy profil zakladam cyfrowy polsat to wyskakuje komunikat nie mozna zmienic apn ponieważ jest on uzywany.
Awatar użytkownika
Pijo
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 677
Rejestracja: 2009-07-06, 12:16
Lokalizacja: Podlasie/Mazowsze

Re: ZTE mf60 z tmobile nie działa z kartą polsatu

Post autor: Pijo »

sewer29 pisze:ale apn profilu tmobile czy nowy profil ,bo jak nowy profil zakladam cyfrowy polsat to wyskakuje komunikat nie mozna zmienic apn ponieważ jest on uzywany.
Jesteś rozłączony z netem jak konfigurujesz?

Nowy APN i ustawić go jako domyślny.

Tu masz poradnik: http://www.blog.ravns.net/konfiguracja- ... 0-i-aero2/ (od tekstu "zrzut 11")

Pokazane są ustawienia dla Aero2 - ale Ty zamiast apn darmowy wprowadź internet.cp, reszta powinna być analogicznie
sewer29
Użytkownik forum
Posty: 48
Rejestracja: 2009-01-28, 19:59
Lokalizacja: lodz

Re: ZTE mf60 z tmobile nie działa z kartą polsatu

Post autor: sewer29 »

Mam profil cp ale jak robie automatycznie APN to nie mam tego profilu,gdy zapisuje profil apn wyskakuje nie mozna zmodyfikowac APN gdyz sa uzywane,jak wyjme karte nie ma tych ustawin tylko komunikat wluz sim,jak wkaldam orange odrazu mam profil orange lecz tez nie moge stworzyc cp,
ODPOWIEDZ