modem zte mf63 przedłużka usb

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
pasztetlol
Użytkownik forum
Posty: 21
Rejestracja: 2013-01-21, 20:15
Lokalizacja: Kostrzyn

modem zte mf63 przedłużka usb

Post autor: pasztetlol »

Potrzebuje przedłużkę usb do modemu zte mf63 ale nie wiem czy kupić przedłużkę aktywną czy może być zwykła dodam ze jak już mam kupować to max 2m
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26111
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: modem zte mf63 przedłużka usb

Post autor: wojteks »

pasztetlol pisze:może być zwykła
Zwykła, dobrej jakości. Może się okazać że na pierwszej lepszej kupionej modem nie będzie działał. Aktywne stosuje się powyżej 5m
Nie pomagam na PW!
pasztetlol
Użytkownik forum
Posty: 21
Rejestracja: 2013-01-21, 20:15
Lokalizacja: Kostrzyn

Re: modem zte mf63 przedłużka usb

Post autor: pasztetlol »

Kupiłem 1.8m po podłączeniu wyskakuje że moje urządzanie nie zostało rozpoznane modem zaczyna sie lądować ale nie łączy sie z komputerem
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26111
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: modem zte mf63 przedłużka usb

Post autor: wojteks »

pasztetlol pisze:po podłączeniu wyskakuje że moje urządzanie nie zostało rozpoznane
No to oddaj i kup inny, nie radzi sobie z zasilaniem modemu, musi mieć grube kabelki albo dokup aktywny HUB USB i przez niego podłącz modem.
Nie pomagam na PW!
wibi
Stały użytkownik forum
Posty: 96
Rejestracja: 2009-01-07, 01:27
Lokalizacja: Ślask,Będzin

Re: modem zte mf63 przedłużka usb

Post autor: wibi »

Czegoś tu nie rozumiem? ZTE MF63 to nie jest modem "stricte" gdyż to router z modemem WiFi (trochę zmienione "opakowanie" MF60) i połączenie kablem z komputerem służy głównie do ustawień Modemu i Routera.Oczywiście można też korzystać z niego gdy podłączymy go kablem ale to raczej nieporozumienie gdyż po to ma właśnie WiFi by móc mieć go nieco dalej niż długość standardowego kabla
ODPOWIEDZ