Huawei e160 a Windows 7

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

droidboo0
Początkujący użytkownik forum
Posty: 10
Rejestracja: 2014-01-28, 19:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Huawei e160 a Windows 7

Post autor: droidboo0 »

Nie ma różnicy czy z modemem, czy z wyjetym. Jak będę miał chwilkę, to napisze dokładnie jak wygląda proces instancji modemu. Ale jeżeli tylko odinstaluje modem przed dodaj/usuń i zrestartuje kompa, to modemu nie zauważy, dopóki znów nie zacznę instalować softu dla win 7.
Awatar użytkownika
lesiolo
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 351
Rejestracja: 2010-09-28, 19:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Huawei e160 a Windows 7

Post autor: lesiolo »

droidboo0 pisze:Komputer wykrywa modem tylko i wyłącznie, kiedy zainstalowany jest BudinessEverywhere
Pozostały ci śmieci po tym programie jest jakiś monitor modemu od tego programu i to on blokuje pracę innych programów bo nie został wywalony z systemu
1.wyjmij modem
2.odinstaluj cały syf od Orange wyczyść system ze śmieci (prezentów od Orange)
dostałeś instrukcje identyczną następniepoczytaj sobie bo mi nie chcę się pisać jeszcze raz, a myślę że jak kobieta dała radę to i ty to załapiesz :klnie:
Modem to nie statek kosmiczny i Firmowa aplikacja musi nim sterować jak nie to coś musi zakłócać jej pracę
droidboo0 pisze:Nie ma różnicy czy z modemem, czy z wyjetym.
Odinstalowywać powinno się z wyjętym inaczej system nie wywali wszystkiego bo coś go używa.
Potem instalujesz Mobile Partnera jakiego - napisz co dokładnie za soft do win7 (numer MP)
a czy Windowsa masz oryginalnego czy sprawnego inaczej?
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Huawei e160 a Windows 7

Post autor: YaHooo »

lesiolo pisze: Pozostały ci śmieci po tym programie jest jakiś monitor modemu od tego programu i to on blokuje pracę innych programów bo nie został wywalony z systemu
Racja, z tego co pamiętam to iPlusManager też miał coś takiego.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
ODPOWIEDZ