DELL 5530 Problem z Orange

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Megan92
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2014-04-12, 13:01
Lokalizacja: Bydgoszcz

DELL 5530 Problem z Orange

Post autor: Megan92 »

Witam wszystkich!
Potrzebuję pomocy z modemem 5530 od Ericssona.
Mam laptopa DELL E6400 z XP (nie wiem ile bitowy). Dokupiłem do niego owy modem z tego względu,że nie lubię mieć zewnętrznego modemu. Skoro jest taka możliwość to czemu nie skorzystać. Zainstalowałem sterowniki do modemu "DELL_WIRELESS-5530-HSPA-MINI_A06_R220877" i do tego "Wireless Manager 5". Dokupiłem do tego zestawu kartę sim Orange 3G/R-UIM/LTE w abonamencie. Połączył się, działa internet, ale po pewnym czasie nagle przestaje przesyłać jakiekolwiek dane. Stoi w miejscu. Najciekawsze jest to, że kiedy włączam radio, zasięg jest, klikam "połącz", połączył się i nagle zasięg znika do jednej czerwonej kreski i internetu nie ma. Próbowałem przeinstalować sterowniki nic to nie daje. Proszę o pomoc. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania, które mogą pomóc rozwiązać mój problem. :)

I chciałbym dodać,że karta sim została sprawdzona na smartphonie i teraz jest włożona do zewnętrznego modemu ICON 225 od Orange'a i działa.
ODPOWIEDZ