Huawei E220 problem z gg

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
SchraNz
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2008-09-13, 18:55
Lokalizacja: Galway

Huawei E220 problem z gg

Post autor: SchraNz »

Mam modem Huawei E220 siec 3 (Ireland) mój problem polega na tym że co chwile trace połączenie z gg nie da się rozmawiać. GG jest cały czas na dostępnym ale wiadomości ani nie dochodzą odemnie ani nikt nie widzi co ja pisze. Jak mogę rozwiazać ten problem ?? Radio internetowe strony działaja bez zarzutów
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: Huawei E220 problem z gg

Post autor: Sundance_kid »

Przeinstaluj gg, przeskanuj system pod kątem wirusów albo zmień klienta. GG ma ostatnio takie problemy jak te o których piszesz.
SchraNz
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2008-09-13, 18:55
Lokalizacja: Galway

Re: Huawei E220 problem z gg

Post autor: SchraNz »

System robilem 2 tygodnie temu:P bo myslelem ze przez to probowalem aqq, konnekta, tlena webgg dzialalo do czasu póki nie wprowadzili nowej wersji:/
Ostatnio zmieniony 2008-09-19, 19:43 przez SchraNz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Huawei E220 problem z gg

Post autor: YaHooo »

SchraNz pisze:do czasu póki nie wprowadzili nowej wersji:/
A może protokół się nieco zmienił i temu nie działa tak jak powinno. Poszukaj nowszych wersji programów.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
SchraNz
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2008-09-13, 18:55
Lokalizacja: Galway

Re: Huawei E220 problem z gg

Post autor: SchraNz »

Problem w tym ze działalo ale tylko na starej wersji webgg. Teraz na nowej nie dziala. Wydaje mi sie ze nie dziala przez modem, poniewaz ten problem zaczoł sie pojawiać od zmiany na internet bezprzewodowy:/
ODPOWIEDZ