Option Icon 225 w Orange BE + HP DV5-1030ew

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Ziele1985
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2009-01-04, 20:49
Lokalizacja: Radom

Option Icon 225 w Orange BE + HP DV5-1030ew

Post autor: Ziele1985 »

Witam. Przeszukałem forum żeby nie było ;) Sprawa dotyczy modemu Option Icon 225 instalowanym w lapku HP dv5-1030ew (Vista). Otóż aplikacja BE nie może połączyć się z siecią "Żaden z punktów dostępowych nie jest dostepny". W menadzerze wyłączone jest oszczędzanie energii na portach usb. Aplikacja GTConect także nie może się połączyć. Próbowałem także połączenia przez NDIS. HP Wireless Manager jest włączona. Na samym początku internet działał. Były także przypadki że po przeinstalowaniu aplikacji raz działał raz nie działał. Modem nie jest uszkodzony. System świeżo zainstalowany. Jakaś usługa w Viscie się wyłącza/włącza? Czy jakiś ukryty programik zarządzający energią? Plan energetyczny na max wydajność (przy zalecanym przez hp włącza się oszczędzanie na portach usb) Bardzo proszę o pomoc bo naprawde już nie wiem co robić. Jeżeli było a przeoczyłem to bardzo przepraszam ale prosiłbym o odpowiedź, chociaż na priva...
cosby
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2009-01-06, 21:52
Lokalizacja: Pu?awy

Re: Option Icon 225 w Orange BE + HP DV5-1030ew

Post autor: cosby »

Podobny problem dotyczy mojego egzemplarza ale z ASUSem F5. Czytając Twój wątek podpisuję się pod każdym objawem. Nadal nie znam odpowiedzi i mnie też nie działa ale to nie wina lapka. Modem na innym też działa. Poprostu chyba się nie lubią...
ODPOWIEDZ