CP czy się skusic?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
pasza_sadyka
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 150
Rejestracja: 2009-05-15, 19:56
Lokalizacja: Różnie

CP czy się skusic?

Post autor: pasza_sadyka »

Cześć.

W chwili obecnej mam ERĘ i BC_149 z limitem 35GB i umową na czas nieokreślony. Zastanawiam się nad CP bo raz że cena BC przestała mi odpowiadać a dwa że nie wykorzystuję więcej niż połowę limitu i dodatkowo transfery nie są zadowalające. W związku z tym mam pytanie - czy warto się pakować w CP? czy ktoś ma i używa we Wrocławiu i Krakowie? Jakie są średnie transfery? Jak wygląda stabilność połączenia? Trochę marnie wygląda limit 5GB ale jako że od 00:00 do 08:00 jest dodatkowe 25GB to można jakoś przeżyć ew. 15 miesięcy. Druga sprawa to jeśli pozostanę przy ERzE i zmienię modem /z E176 na E1820/ to jest jakakolwiek możliwość że transfer skoczy choć dwukrotnie? Teoretycznie w tej taryfie powinno śmigać HSPA+ ale raz że nie mam modemu do sprawdzenia a dwa że ze strony ery zniknęła mapka zasięgu HSPA+ I trzecia sprawa - wiem że modemy E1820 i E182e działają z routerem D100 a jak się ma sprawa z E1823? Pytałem w ERZE ale odpowiedź jaką otrzymałem jedynie mnie rozbawiła "(...) z modemem E1823 działa jedynie modem E160g (...)" Proszę o radę.

Pozdrawiam, Marcin.
ODPOWIEDZ