Gobetrotter co to jest warte?

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
marulw
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2005-11-05, 22:03

Gobetrotter co to jest warte?

Post autor: marulw »

mam zamiar zakupić karte Gobetrotter i wżucić do niej sim z orange (GPRS) co są warte te karty czy ktoś coś na ten temat wie:?:
zirk

Globetrotter

Post autor: zirk »

Uzywam globetrotter combo edge w blue connect i jeśli tylko jest zasieg to działa znakomicie. Przy słabym zasięgu gprs (a tak mam akurat w domu) sytuacje ratuje zewnetrzna antena (to tez zaleta, ze jest gniazdo). To chyba jedna z lepszych kart.
marulw
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2005-11-05, 22:03

Re: Gobetrotter co to jest warte?

Post autor: marulw »

a jaki masz na tej karcie przesył taki jak na GC 75e czy może coś lepiej odp zasięg mam ful czasem bez jednej kreski
zirk

globetrotter

Post autor: zirk »

Nie uzywałem nigdy GC 75 ale z tego co wiem to globetrotter jest lepszy. Przy pracy w gprs (zasięg może być nawet 50%) średnio jest 50 Kb/s, jak przeskakuje na edge to ok 120 Kb/s, problemy jakie miałem wynikały tylko z braku zasięgu, sprzęt jest bardzo dobry
bort

pomocy

Post autor: bort »

wlasnie zkupilem karte globetrottera combo edge w ofercie ery. Jednak nie osiagam tak znakomitych transferow jak wspominaliscie , w zasadzie to nie wiem kiedy przechodze na edga a kiedy z gprs korzystam a transfery mam 5 Kb/s dodam ze mieszkam we wroclawiu wiec powino chodzic dosc dobrze, moze cos zle zainstalowalem ?
Gość

Re: pomocy

Post autor: Gość »

bort pisze:wlasnie zkupilem karte globetrottera combo edge w ofercie ery. Jednak nie osiagam tak znakomitych transferow jak wspominaliscie , w zasadzie to nie wiem kiedy przechodze na edga a kiedy z gprs korzystam a transfery mam 5 Kb/s dodam ze mieszkam we wroclawiu wiec powino chodzic dosc dobrze, moze cos zle zainstalowalem ?
we wrocławiu to zmieniaj na merlina i śmigaj po UMTSie .... od poniedzial\łku jest w sprzedaży nowa karta globtroter fusion+ ma UMTS ,EDGE, GPRS, WLAN, poza tyam jak już ERA zacznie świadczyć większę transfery po zmianie firmware możesz na Umst DOCIĄGNĄĆ DO 14Mb/s
dzisiaj testuję tą karte i poniżej 300kb/s nie schodze....
BlueConnect jest git!!!!! 8) 8)
zizi
hugo

Re: pomocy

Post autor: hugo »

bort pisze:wlasnie zkupilem karte globetrottera combo edge w ofercie ery. Jednak nie osiagam tak znakomitych transferow jak wspominaliscie , w zasadzie to nie wiem kiedy przechodze na edga a kiedy z gprs korzystam a transfery mam 5 Kb/s dodam ze mieszkam we wroclawiu wiec powino chodzic dosc dobrze, moze cos zle zainstalowalem ?
proponuje zamiane na Merlina UMTS/na gwarancji/ [email protected]
ODPOWIEDZ