Mobilny internet na kartę we Wrocławiu, co wybrać?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

Ja-Bo

Re: Mobilny internet na kartę we Wrocławiu, co wybrać?

Post autor: Ja-Bo »

Tylko właśnie nie wiem, czy to będzie możliwe, komputer mam niestety w środku pomieszczenia i bardzo ciężko będzie przeprowadzić kabel, a jak już nawet się uda, to musiałby być bardzo długi :/

Możesz podać jakieś przykładowe modele i gdzie ew. można to kupić?
Awatar użytkownika
Patryk
Guru bezprzewodowy
Posty: 6692
Rejestracja: 2007-09-12, 21:16
Lokalizacja: Z dziczy

Re: Mobilny internet na kartę we Wrocławiu, co wybrać?

Post autor: Patryk »

Ja-Bo

Re: Mobilny internet na kartę we Wrocławiu, co wybrać?

Post autor: Ja-Bo »

Czyli taka większa antena stojąca przy modemie nie ma większego sensu?
Wasserman
### BAN ###
Posty: 40
Rejestracja: 2012-01-05, 10:47
Lokalizacja: POLSKA

Re: Mobilny internet na kartę we Wrocławiu, co wybrać?

Post autor: Wasserman »

Jeżeli masz szereg ścian i zabudowań,to dobra antena kierunkowa,powiedzmy powyżej 28cm może pomóc i sprawić,że będzie ta jedna kreska zasięgu więcej. Jednak musiałbyś to przetestować i podłączyć do modemu aby mieć pewność. Inaczej to trochę jak wróżenie z fusów.
przemuz
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2012-09-17, 12:57
Lokalizacja: Radomsko/Wrocław

Re: Mobilny internet na kartę we Wrocławiu, co wybrać?

Post autor: przemuz »

Witam! Mam pewien problem. Będę wynajmował pokój na ul. T. Zelenaya. Sprawdziłem na mapie i niedaleko mam nadajnik Playa. Niestety osoba wynajmująca piwnice(wiem to troche dziwne) nie jest za tym aby zalozyc internet stacjonarny wiec musze zdac sie na mobilny. Dodam iz pokoj posiada okno i ta piwnica wyglada dosc podobnie do mieszkania. Nie moge sie zdecydowac na operatora internetu. Zalezy mi glownie na niskim pingu bo lubie czasem pograc w jakas gre online. Prosiłbym o pomoc zarówno w wyborze operatora jak i modemie. Dodam, ze modem będzie podpinany do przedłużki usb a przedłużka do laptopa tak aby modem byl przy oknie.

edit: Interesuje mnie oferta na 12 miesiecy lub krocej bo za rok zamierzam isc do akademika a tam juz przez wifi
ODPOWIEDZ