MF821 mr3420 v2

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
rosiaktnt
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2012-12-08, 15:26
Lokalizacja: Łódź

MF821 mr3420 v2

Post autor: rosiaktnt »

Witam.
Mam zestaw MF821 Plus LTE i router mr3420 v2 z aktywnym hubem 2,5A gdy nie jestem zalogowany do sieci mogę wejść na strone routera bez problemu zmienić ustawienia i ogólnie działa wszystko w porządku lecz gdy router połączy się z modemem to strona działa wolno i musze czekać długo by w ogóle zalogować się na strone routera to samo dotyczy innych stron. Próbowałem prawie wszystkiego na stacjonarnym jak i na laptopie, dwa razy oddawałem modem na gwarancje raz wymienili mi na nowy i dalej dzieje się to samo. Zasięg na modemie to jakieś 41-38% do tego często mi rozłącza. Mam wgrany Gargoyal najnowszy by Obsy. Proszę o pomoc bo już mam zamiar zerwać umowę. Może inny model modemu pomoże?
Darek.74
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 574
Rejestracja: 2010-12-18, 09:41
Lokalizacja: Okolice Warsaw

Re: MF821 mr3420 v2

Post autor: Darek.74 »

rosiaktnt pisze:Może inny model modemu pomoże?
Pomoże to ci zmiana routera ;)
Mam ten modem podpięty pod Dovado tiny działa idealnie, oczywiście bezpośrednio pod kompem tak samo, do tego prawie się nie grzeje. Jak widać hub nie załatwia do końca problemu słabszej jakości i wydajności.
rosiaktnt
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2012-12-08, 15:26
Lokalizacja: Łódź

Re: MF821 mr3420 v2

Post autor: rosiaktnt »

A jaki router polecasz taki w miare tani?

[ Dodano: 2013-08-13, 00:18 ]
Teraz sprawdzałem też w nocy po pracy i wszystko działa normalnie. Nie wiem co mogę jeszcze zrobić? Ma ktoś jakieś pomysły?
ODPOWIEDZ