Huawei E3131 z play jako karta sieciowa usb

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Kuki3l
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2013-10-01, 16:59
Lokalizacja: Gdynia

Huawei E3131 z play jako karta sieciowa usb

Post autor: Kuki3l »

Witam, zapewne pytane było nie raz ale nie znalazłem odpowiedzi. Chodzi o to, że mam modem Huawei E3131 od play, ale skończyła mi się już z nimi umowa. W domu mam nowo podłączony router UPC i chciałbym się do niego podłączyć. W komputerze nie mam karty sieciowej i zastanawiam się czy jest opcja użyć tego modemu jako karty sieciowej? Zasłyszane od kolegi, że się da, ale nie wiem ani ja, ani on jak to zrobić. Znalazłem tematy propo Aero2, ale zielony jestem i nie wiem czy to jest to samo. Będę wdzięczny za pomoc. ;)
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Huawei E3131 z play jako karta sieciowa usb

Post autor: krystianb »

Kuki3l pisze:W komputerze nie mam karty sieciowej i zastanawiam się czy jest opcja użyć tego modemu jako karty sieciowej?
Żadnej?
Kuki3l pisze:Zasłyszane od kolegi, że się da, ale nie wiem ani ja, ani on jak to zrobić.
Może niech kolega wytrzeźwieje, nie da się, modem to nie karta wifi. Takie połączenie występowało ponad 10 lat temu w paru modemach na pcmcia.
Kuki3l pisze:Znalazłem tematy propo Aero2, ale zielony jestem i nie wiem czy to jest to samo.
To jest darmowy internet mobilny 512kb/s z rozłączaniem co godzinę.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
Kuki3l
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2013-10-01, 16:59
Lokalizacja: Gdynia

Re: Huawei E3131 z play jako karta sieciowa usb

Post autor: Kuki3l »

Ok, dzięki za wyjaśnienie :)
ODPOWIEDZ