ZTE ORANGE MF636 po próbie zdjęcia simlocka nie działa..

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kamil12173
Użytkownik forum
Posty: 47
Rejestracja: 2009-10-25, 09:29
Lokalizacja: Lbn ;]

ZTE ORANGE MF636 po próbie zdjęcia simlocka nie działa..

Post autor: kamil12173 »

Witam, mam w/w modem. Był z orande. W programie bodjze DC UNLOCKER pokazało mi ze ma simlocka. W sieci znalazłem ten poradnik zdjęcia simlocka ZDJĘCIA SIMLOCKA Pobrałem program MF626UpdateTool_GLOBE_PHV1.2.exe z innego linku niz tam bo padł i podczas dzialania programu stanął mi na 98% na komendzie Restarting. po 20 min zrozumialem ze cos padło i zakończyłem instalacje. Po ponownym podlączeniu modemu komputer bierze to za nierozpoznawalne urządzenie. Czy da sie jeszcze go uratowac?
dexter18

Re: ZTE ORANGE MF636 po próbie zdjęcia simlocka nie działa..

Post autor: dexter18 »

kamil12173, spróbuj może stąd wrzucić mu firmware z lesiolo może załapie:
Klik

I tu poczytaj:

Klik
kamil12173
Użytkownik forum
Posty: 47
Rejestracja: 2009-10-25, 09:29
Lokalizacja: Lbn ;]

Re: ZTE ORANGE MF636 po próbie zdjęcia simlocka nie działa..

Post autor: kamil12173 »

Tak łopatologicznie: (działam na XP)

Mam pobrać plik MF636...exe

Podpiąc modem, odpalić program i czekać czy załapie?
dexter18

Re: ZTE ORANGE MF636 po próbie zdjęcia simlocka nie działa..

Post autor: dexter18 »

Może program wykryje modem i da się zainstalować a jeśli nie to jak napisał lesiolo,:

Podmień za pomocą QPST plik PCUI.VN w modemie to powinno pozwolić na instalacje innego firmware.
Wgrywaj Orange_MF636updateTool1B10V1.0_devices_software
kamil12173
Użytkownik forum
Posty: 47
Rejestracja: 2009-10-25, 09:29
Lokalizacja: Lbn ;]

Re: ZTE ORANGE MF636 po próbie zdjęcia simlocka nie działa..

Post autor: kamil12173 »

Kolego nie wykrywa na moje nieszczęscie, cały czas jest WAITING . Próbuje drugiego sposonu. Czy program QPST to jest ten program? http://www.x-drivers.com/catalog/flash/ ... 12051.html ? Jeżeli tak to zainstalowałem go lecz tam jest 13 opcji do wybrou (np. efs explorer,memory debug, display captura, gang flash image app, apst configuration,rl editor, wlan editor) itp. jeżeli inny, to podeślij jak możesz :)
ODPOWIEDZ