opinie na temat modemu GPRS/EDGE siemens ES75

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
sq

opinie na temat modemu GPRS/EDGE siemens ES75

Post autor: sq »

witam, proszę o opinie na temat modemu siemens ES75, testy szybkości jeśli ktoś robił i ewentualnie informacje gdzie go można nabyć, z gory dziekuje za wszystkie informacje jakimi dysponujecie, pozdrowienia
adams

Re: opinie na temat modemu GPRS/EDGE siemens ES75

Post autor: adams »

jak dla mnie najlepszy modem(testowałem nikia 12 i) na samym gprs potrafi wyciągnąć prędkość najwolniejszej neostrady i działają komunikatory głosowe np skype.
kupiłem go www.technologie-satelitarne.pl na allegro nie kupuje nie dają dowodu zakupu.
nienarodzona

Re: opinie na temat modemu GPRS/EDGE siemens ES75

Post autor: nienarodzona »

adams pisze:kupiłem go www.technologie-satelitarne.pl na allegro nie kupuje nie dają dowodu zakupu.
na allegro modem jest sprzedawany przez dystrybutora, z fakturą VAT i kartą gwarancyjną. Na życzenie można otrzymać również pełną dokumentację techniczną. Modem sprzedaje "vector" i jest to oferta detaliczna. Cena zawiera koszty przesyłki DHL i ubezpieczenie). Jeżeli ktoś jest zainteresowany ofertą hurtową lub współpracą z dystrybutorem to jest również link do ich witryny firmowej.
ODPOWIEDZ